| | | | | | |
מחפשים חברה איכותית לטיולי תמריץ ? מעוניינים לקיים אירועי שיווק חוויתי ? פלטינום טורס החברה המובילה המשיקה את מלך הג'ונגל
     

מלך הג'ונגל לחברות

 
מסע מלך הג'ונגל לחברות בישראל 2009

מסע מלך הג'ונגל הוא מסע מאתגר ליעדים מיוחדים בישראל ובחו"ל. ייחודו של המסע בשילוב פעילות אתגרית-צוותית משמעותית בתכנית המסע, בנהיגה ובניווט באזורים מרתקים.
הפרויקט מוצע לנציגי חברות, שישמשו לימים מספר שגרירי החברה, ובעצם הנבחרת שלה.
הבחירה בצוות המייצג - עובדים מצטיינים או נציגים שייבחרו על פי שיקולים אחרים - נתונה כולה בידי החברה. צוות מלך הג'ונגל של "פלטינום" ישמח לסייע בתהליך בחירת הצוות.
השנה החלטנו להתחיל במסע ייחודי, עם משימות מיוחדות ובלעדיות לארגונים, שיתקיים בישראל.
השילוב בין אופי המסע - הניווט, הנהיגה וההתמצאות בשטח , לבין המשימות - משימות אקסטרים, משימות חשיבה והתמודדות עם פתרון בעיות - יעניק מבחר אפשרויות רב לכל צוות בדרכו להשגת התואר  "מלך הג'ונגל", הצוות המנצח.

 

פרטים כלליים:
תאריכי המסע: מאי 2009.
מספר אנשים בצוות: 4
גיל מינימלי לנהיגה: 24
סוג כלי הרכב: 4X4
שונות: בריאות תקינה, כושר גופני בסיסי טוב

 

על המסע:
המסע ברכבי שטח שאנו נספק ובנהיגה עצמית, מיועד לצוותים של ארבעה, אשר ייצגו את החברה בתחרות מיוחדת ומאתגרת. המסע יחל במרכז הארץ לכיוון דרום. מאפייני המסע: נסיעת שטח, חלקה באזורים לא מוכרים שאליהם אפשר להגיע רק ברכבי שטח.
המסע מורכב מסדרת התרחשויות שבהן ישתתפו כמה מחברי הצוות. ההתרחשויות משתנות ולעיתים בקצב מסחרר, רבגוני  ומאתגר, שיחייב את הצוות במציאת תגובה מתוחכמת, בחשיבה מהירה ומעל הכול בשיתוף.

המסע מעודד ומקדם ערכי חברה שבהם עידוד מצוינות, עבודת צוות, שיתוף פעולה, פיתוח מקצוענות וחשיבה מקורית בד בבד עם התמודדות עם אתגרים, ייצוג המותג וגאוות יחידה.
המסע עשוי לקבל חשיפה בעיתונות הכתובה, בערוצי הטלוויזיה ובמדיה הדיגיטאלית.
לצוות המנצח יוענק פרס משתלם.

 

עלות מסע מלך הג'ונגל לחברות:
4,540 ש"ח לאדם בצוות של ארבעה משתתפים לפחות.

 

המחיר כולל:
2 לילות לינת שטח, ארוחות החל מארוחת הצהרים של היום הראשון, שתייה חמה לאורך כל המסע, רכבי 4X4 בנהיגה עצמית, משימות נהיגה וניווט מגוונות, דלק, משימות מאתגרות, מים מינרלים, בישול בתנאי שדה, סרט המסע, רשמים און ליין באתר האינטרנט של החברה, או של פרויקט מלך הג'ונגל.

 

* המחיר אינו כולל מע"מ
ליתרונות המסע

להורדת טופס הרשמה

 

חזרה לעמוד ראשי

ימי גיבוש ו- ODT לחברות בכל הארץ - בלעדי

פלטינום מפיקה כנסי הנהלה בארץ וביעדים נבחרים בחו"ל. בין היעדים: אוסטריה, ברזיל, צפון איטליה, הולנד, יוון ועוד

פלטינום מפיק ימי גיבוש וכיף בפארק הירקון, בחופי הים ובבריכות

פלטינום הפיקה את הכנס האירופי של D-PHARM בוינה בהשתתפות 100 משתתפים במלון בריסטול המרהיב מול בית האופרה

חדש לימי גיבוש: אוצר החומה - יום גיבוש מיוחד מגוון ומפתיע בירושלים לחברות, בין חומות העיר העתיקה והרובע היהודי למשכנות שאננים וימין משה: מיסתורין, הסטוריה, עתיקות, בעלי מלאכה, בייגלה עם זעתר, והפתעות בלי סוף

פלטינום ארגנה את הכנס הבינלאומי של קאטו מחקרים וחברת D-PHARM. הכנס התקיים במלונות ממילא ומצודת דוד בירושלים והשתתפו בו למעלה מ-200 חוקרים מכל העולם

פלטינום הפיקה ימי גיבוש לחברות הי טק סביב הקונספט אוצרות ביפו העתיקה, ובפארק הירקון בת"א. לא צריך לנסוע רחוק לחווית גיבוש והרפתקאות.

ימי גיבוש מדליקים לחברות בסמטאות יפו העתיקה ובפארק הירקון. הפעילות מתאימה לשעות הבוקר והערב. לפרטים פנו למשרד: 03-5365054מלך הג'ונגל , טיולי תמריץ , אירועים , אירועי שיווק חוויתי , שיתופי פעולה והחלפת קישורים , מפת אתר