| | | | | | |
מחפשים חברה איכותית לטיולי תמריץ ? מעוניינים לקיים אירועי שיווק חוויתי ? פלטינום טורס החברה המובילה המשיקה את מלך הג'ונגל
     

כתבות- ירדן

שכרון חושים בירדן
יורדים דרומה, לאילת וגם לירדן. אפשר לעשות גיחה קצרה בת יום אחד לפטרה, או לבלות שלושה ימים מהנים בארץ השכנה. אם בוחרים באפשרות הארוכה יותר, נוסעים מיד למעבר הגבול שייח' חוסיין ליד בית שאן ולאחר ביקורת הדרכונים יוצאים לעג'לון - מצפה עתיק בצפון, ממנו ניתן לראות את ישראל. ממשיכים בנסיעה לג'ראש, לביקור מעניין בעיר המשוחזרת, מהגדולות מסוגה במזרח התיכון. ג'ראש נמנית על ברית ערי דקאפוליס. עושר הממצאים ורמת השימור הגבוהה הקנו לה את הכינוי "פומפי של המזרח". סיור בעיר מאפשר התבוננות מקרוב במבני העיר: התיאטרון, המצודות, המרכז המסחרי ולא פחות מ13- כנסיות מהתקופה הביזנטית. בערב נהדר לצאת לבילוי ב"קאן זמאן" - בית קפה הכולל סדנאות אמנים ונגנים מקומיים שמפליאים לנגן מוזיקה ערבית ירדנית.
ביומו השני של הטיול יוצאים דרומה. לאחר נסיעה קצרה מגיעים למאדבא
(מידבא). מסיירים בעתיקות ומגיעים לפסיפס מידבא המפורסם, שהוא המפה העתיקה ביותר של ארץ ישראל מהתקופה הביזנטית. ממידבא ממשיכים להר נבו, שממנו, על פי המסורת, צפה משה רבנו אל הארץ המובטחת ובו גם נקבר. מבקרים בכנסיה הפרנציסקנית מהמאה הרביעית ויוצאים לתצפית מרשימה על בקעת הירדן וים המלח.
ממשיכים בנסיעה על "דרך המלך" החוצה את שדרת ההר המרכזית של ירדן, לביקור בעתיקותיה של קאראק ("קיר מואב") ובמבצר הצלבני השמור והמרשים. לנים באיזור פטרה ומבלים ערב סוער עם תזמורת פולקלור ורקדנית בטן ירדנית.
היום האחרון של הטיול בירדן כולל סיור מקיף בפטרה, בירתם הקדומה של הנבטים. נכנסים רכובים על גבי סוסים עד לקניון המוליך אל פטרה, "העיר  האבודה". הקניון (ה"סיק") עשוי כולו אבן חול מגוונת. בפיתול האחרון בדרך מתגלה בבת אחת המראה המדהים של "אל חזנה" - בית  האוצר החצוב ומסותת כולו בסלע האדום. ללא ספק, מראה מרהיב ביותר.
ממשיכים לתוך הוואדי, חולפים על פני ארמונות, מקדשים וקברים מסותתים בסלע. ההליכה קצת מעייפת, אולם בתום המסלול מחכה ארוחת צהריים באחת המסעדות של פטרה. נוסעים דרומה לעיר הנמל עקבה, משם למעבר הגבול, וזהו, צ'יק צ'ק אנחנו בחזרה בישראל. אילת נמצאת במרחק דקות ספורות של נסיעה, אז למה לא להמשיך את החופש?
 

 

ימי גיבוש ו- ODT לחברות בכל הארץ - בלעדי

פלטינום מפיקה כנסי הנהלה בארץ וביעדים נבחרים בחו"ל. בין היעדים: אוסטריה, ברזיל, צפון איטליה, הולנד, יוון ועוד

פלטינום מפיק ימי גיבוש וכיף בפארק הירקון, בחופי הים ובבריכות

פלטינום הפיקה את הכנס האירופי של D-PHARM בוינה בהשתתפות 100 משתתפים במלון בריסטול המרהיב מול בית האופרה

חדש לימי גיבוש: אוצר החומה - יום גיבוש מיוחד מגוון ומפתיע בירושלים לחברות, בין חומות העיר העתיקה והרובע היהודי למשכנות שאננים וימין משה: מיסתורין, הסטוריה, עתיקות, בעלי מלאכה, בייגלה עם זעתר, והפתעות בלי סוף

פלטינום ארגנה את הכנס הבינלאומי של קאטו מחקרים וחברת D-PHARM. הכנס התקיים במלונות ממילא ומצודת דוד בירושלים והשתתפו בו למעלה מ-200 חוקרים מכל העולם

פלטינום הפיקה ימי גיבוש לחברות הי טק סביב הקונספט אוצרות ביפו העתיקה, ובפארק הירקון בת"א. לא צריך לנסוע רחוק לחווית גיבוש והרפתקאות.

ימי גיבוש מדליקים לחברות בסמטאות יפו העתיקה ובפארק הירקון. הפעילות מתאימה לשעות הבוקר והערב. לפרטים פנו למשרד: 03-5365054מלך הג'ונגל , טיולי תמריץ , אירועים , אירועי שיווק חוויתי , שיתופי פעולה והחלפת קישורים , מפת אתר