| | | | | | |
מחפשים חברה איכותית לטיולי תמריץ ? מעוניינים לקיים אירועי שיווק חוויתי ? פלטינום טורס החברה המובילה המשיקה את מלך הג'ונגל
     

כתבות- יוון


המקדש  באקורופוליס
אי אפשר להגיע ליוון בלי לקפוץ לאקרופוליס באתונה – מקדש הפולחן לאלה אתנה. נכנסים דרך שער הפרופליאה – שער עתיק ענק ששימש מקום הכניסה לאקרופוליס לפני אלפי שנים, בעת העתיקה. מדרום לשער – מקדש אתנה ניקי הקטן והחינני. ממשיכים אל הפרתינאון – מבנה גדול המתנוסס למרחוק ומהווה עדות לתפארתה של יוון העתיקה. מצפון לשער הכניסה נמצא הארצטניאון – מונומנט ידוע עם שש בתולות התומכות את שערו הדרומי, במקום עמודים.
ממשיכים לסיור בסימטאותיה הסבוכות של פלאקה המתחקות אחרי התוואי ההררי של האקרופוליס. פאלקה היא בעצם כל מה שהיתה אתונה בתחילת המאה ה19-. כפר גדול הבנוי במורדות גבעת האקרופוליס. בתים צבעוניים, גרמי מדרגות מפותלים וסבך סימטאות המזכיר כפר יווני ציורי של פעם. בשעות היום פורחים כאן עסקי הבגדים, דוכני סובלאקי והגלידה, ובתי הקפה באווירה כפרית שקטה.
בשעות הלילה מתעורר הרובע לחיים עם עשרות מסעדות ומוסיקה מחרישת אוזניים שבוקעת מכל פינה. לא לשכוח להשאיר זמן פנוי בפאלקה להסתובבויות ולקניות.
מגיעים בערב לאחד מבתי המלון המצוינים באתונה: אסטיר פאלאס, צ'אנדריס או דיבאן קרוול ולא מפספסים את הבילוי הלילי בטברנה מקומית ואת האוזו.

דלפי על המדרון
דלפי היא ללא ספק היפה באתרי יוון הקלאסית. היא בנויה על מדרון תלול, למרגלות הצוקים האדירים של הר פרנאסוסו, מול פסגות נישאות ועמק נטוע עצי זית המשתפל אל חוף מפרץ קורנתוס. 
אתר העתיקות המרשים בדלפי היה פעם מרכזה הדתי והמדיני של יוון העתיקה. המיתולוגיה מספרת, כי שני הנשרים ששלח זאוס משני קצוות העולם במטרה למצוא את מרכזו, נחתו לבסוף בדלפי. מאז נחשב המקום לטבור העולם.

מנה יוונית טיפוסית
מחפשים מסעדה טובה? יש. מסעדה בסגנון רודוס הממוקמת באיזור גליפדה. פרבר יוקרתי וסימפטי עם בתים יפהפיים, חוף מצוין, בתי מלון ומרכז קניות סופר מודרני, שפע מסעדות, מגדניות בוזוקיות ושאר החיים הטובים.
המסעדה היא אחת מהיוקרתיות באתונה עם מגוון רחב של מנות יווניות טיפוסיות. המלצר מתאר בחביבות כל אחת מהמנות, ויש כ40- מנות מאזה. השירות מעולה והמלצר לרוב לא מסתפק רק בהסבר מדוקדק על המנות, אלא מציג אף הכנת מנה או שתיים בדרך מסורתית לעיני הסועדים. אוזו, אמרנו?

תחרה ושווקי פשפשים
השווקים המקסימים של אתונה נמצאים בסימטאות המקיפות את כיכר מונטיראקי. מאות חנויות ודוכנים המציעים שטיחים, עבודות רקמה, סוודרים, כלי נגינה, תכשיטים ושלל מזכרות. בקיצור, גן עדן אמיתי לחובבי השופינג והשווקים. רחובות אינסופיים כמעט של בזאר מזרחי, נשים מקומיות המוכרות עבודות תחרה ושווקי פשפשים.
בצהריים, אפשר לעלות על רחפת לשיט לאי הידרה. כמו בסרט פעולה, נחבא נמל הידרה מעיני הנוסע והרחפת מחליקה לה אל תוך הנמל. גבעות האי יורדות בחצי גורן אל המעגן, ועליהן בנויים בתיה הלבנים של העיירה. רציף הנמל מטופח, יש בו הרבה בתי קפה וחנויות תכשיטים ובעיקר יאכטות מכל הסוגים והמינים.
האי הידרה הוא מקום מפגש של אומנים. אין בהידרה כבישים, וכלי התחבורה היחיד הוא חמורים. הידרה הוא אחד המקומות הרומנטיים ומהיפים שבאיי יוון. הוא התגלה, אגב, בשנות ה60- כאתר צילום לסרט "הנער על הדולפין".

עוד על יוון אפשר לקרוא בניוזלטר פברואר 2009

ימי גיבוש ו- ODT לחברות בכל הארץ - בלעדי

פלטינום מפיקה כנסי הנהלה בארץ וביעדים נבחרים בחו"ל. בין היעדים: אוסטריה, ברזיל, צפון איטליה, הולנד, יוון ועוד

פלטינום מפיק ימי גיבוש וכיף בפארק הירקון, בחופי הים ובבריכות

פלטינום הפיקה את הכנס האירופי של D-PHARM בוינה בהשתתפות 100 משתתפים במלון בריסטול המרהיב מול בית האופרה

חדש לימי גיבוש: אוצר החומה - יום גיבוש מיוחד מגוון ומפתיע בירושלים לחברות, בין חומות העיר העתיקה והרובע היהודי למשכנות שאננים וימין משה: מיסתורין, הסטוריה, עתיקות, בעלי מלאכה, בייגלה עם זעתר, והפתעות בלי סוף

פלטינום ארגנה את הכנס הבינלאומי של קאטו מחקרים וחברת D-PHARM. הכנס התקיים במלונות ממילא ומצודת דוד בירושלים והשתתפו בו למעלה מ-200 חוקרים מכל העולם

פלטינום הפיקה ימי גיבוש לחברות הי טק סביב הקונספט אוצרות ביפו העתיקה, ובפארק הירקון בת"א. לא צריך לנסוע רחוק לחווית גיבוש והרפתקאות.

ימי גיבוש מדליקים לחברות בסמטאות יפו העתיקה ובפארק הירקון. הפעילות מתאימה לשעות הבוקר והערב. לפרטים פנו למשרד: 03-5365054מלך הג'ונגל , טיולי תמריץ , אירועים , אירועי שיווק חוויתי , שיתופי פעולה והחלפת קישורים , מפת אתר