| | | | | | |
מחפשים חברה איכותית לטיולי תמריץ ? מעוניינים לקיים אירועי שיווק חוויתי ? פלטינום טורס החברה המובילה המשיקה את מלך הג'ונגל
     

מלך הג'ונגל- מסע אתגרי

Comp_14__0_00_31_19_.jpg

"מלך הג'ונגל" הוא מסע אולטימטיבי ומאתגר בנופים מלהיבים ופראיים, בין תרבויות ייחודיות. "מלך הג'ונגל" הוא מסע קשה ומרתק, המיועד לצוותים של גברים אמיתיים בלבד!

 

מיהו "מלך הג'ונגל"?

כל משתתף הוא "מלך הג'ונגל". המלך הוא שוחר מסעות, טבע והתמודדויות עם אתגרים טכניים ומכשולי דרך. המלך אוהב לנווט ולהחזיק הגה, לא מתרגש מתנאי מזג אוויר קשים אבל מתרגש להיות בהם, מקטר בנסיעות מתישות, אבל לא יכול בלי. "מלך הג'ונגל" הוא איש צוות אחראי, אכפתי, עוזר, מכוון, מייעץ ומשתף פעולה. המלך אוהב קפה עם מתכון הערבוב הייחודי לו, אוהב צחוקים, יודע ליהנות מכל רגע, להיות אחד מהחבר'ה וגם... רץ לספר לחבר'ה. "מלך הג'ונגל" רוצה, רוצה מאוד את הפעם הבאה, עוד לפני שסיים את הפעם הזאת. זה המלך!

 

הרעיון

"מלך הג'ונגל" הוא מסע צוותי ותחרותי. המסע משלב אתגרים מגוונים, עבודת צוות, נהיגת שטח, ניווט, משימות קבוצתיות ופתרונות יצירתיים, תוך חציית גבולות גיאוגרפיים, מפגש עם תרבויות, התמודדות עם קשיים פיזיים ומנטליים ושימוש ביכולות אישיות וצוותיות.

  

האנשים של מלך הג'ונגל

מאחורי הרעיון עומדים אנשים המשלבים חזון, ערכים, מוטיבציה, יכולת ארגונית וראייה מקורית. היזמים הם אנשי שטח ותיקים במסעות ותחרויות ראלי בארץ ובחו"ל. לצוות המוביל יש יותר מ-20 שנות ניסיון בפעילויות מגוונות בעולם, קשרים ויכולת ארגונית, ניהולית וקריאטיבית ברמה גבוהה. כל אלה נוצקו לתוך הרעיון, שהחל להתגבש כבר בסוף שנות ה-90.

_____________________________________________.jpg 

היעדים

מדי שנה נצא ליעד אתגרי ומיוחד בעולם. יעדי "מלך הג'ונגל" נבחרים בקפידה, ובהם מסלולי מסע במקומות שהגישה אליהם מאתגרת וקשה ביותר ונופים פראיים ויפהפיים.


המתחרים

 

מסע "מלך הג'ונגל" פתוח לכל אדם מגיל 21 עם רישיון נהיגה. ההשתתפות במסע כרוכה במבחני מיון, בגיבוש ובהתאמה מוקדמים, שנערכים על ידי צוות "מלך הג'ונגל" של חברת "פלטינום". אפשר להצטרף לאנשים נוספים ליצירת צוות או לצאת למסע כצוות מכל הרכב, כמו הצבא, מקום העבודה, או קבוצת הספורט. הצוותים שיצאו למסע יתחרו זה בזה במילוי משימות שונות. ה"בית" במסע הזה הוא רכב ה- 4X4 וה"עולם" הוא הג'ונגל.

 

האתגרים

ממשתתפי המסע נדרשים עבודת צוות ושיתוף פעולה, נהיגה וניווט בתנאי שטח משתנים, מאמץ פיזי ומנטלי בסביבה לא מוכרת, יכולת ניתוח מצבים ופתרון בעיות באופן מעשי ויעיל.

האתגרים רבים וכוללים עמידה במשימות מיוחדות שפותחו במיוחד ל"מלך הג'ונגל". הם מחייבים את הצוות בביצוע משימות תוך שילוב בין יכולות אישיות לבין שיתוף פעולה צוותי. 


הצוות המנצח

מסע "מלך הג'ונגל" יתנהל כתחרות בין צוותית, על פי קריטריונים קבועים מראש. הדגשים: יכולת עבודה בצוות, תוצאות מילוי המשימות, תפקוד וניקוד מצטבר. הצוות המנצח יהיה זה שיצבור את מרב הנקודות במסע. פרס מיוחד יוענק לצוות הזוכה.

 

 

לפרטים נוספים, מחירים ומידע נוסף אודות מסע מלך הג'ונגל לחצו כאן 

טל': 03-5365054, פקס: 03-5365057.

 

 

ימי גיבוש ו- ODT לחברות בכל הארץ - בלעדי

פלטינום מפיקה כנסי הנהלה בארץ וביעדים נבחרים בחו"ל. בין היעדים: אוסטריה, ברזיל, צפון איטליה, הולנד, יוון ועוד

פלטינום מפיק ימי גיבוש וכיף בפארק הירקון, בחופי הים ובבריכות

פלטינום הפיקה את הכנס האירופי של D-PHARM בוינה בהשתתפות 100 משתתפים במלון בריסטול המרהיב מול בית האופרה

חדש לימי גיבוש: אוצר החומה - יום גיבוש מיוחד מגוון ומפתיע בירושלים לחברות, בין חומות העיר העתיקה והרובע היהודי למשכנות שאננים וימין משה: מיסתורין, הסטוריה, עתיקות, בעלי מלאכה, בייגלה עם זעתר, והפתעות בלי סוף

פלטינום ארגנה את הכנס הבינלאומי של קאטו מחקרים וחברת D-PHARM. הכנס התקיים במלונות ממילא ומצודת דוד בירושלים והשתתפו בו למעלה מ-200 חוקרים מכל העולם

פלטינום הפיקה ימי גיבוש לחברות הי טק סביב הקונספט אוצרות ביפו העתיקה, ובפארק הירקון בת"א. לא צריך לנסוע רחוק לחווית גיבוש והרפתקאות.

ימי גיבוש מדליקים לחברות בסמטאות יפו העתיקה ובפארק הירקון. הפעילות מתאימה לשעות הבוקר והערב. לפרטים פנו למשרד: 03-5365054מלך הג'ונגל , טיולי תמריץ , אירועים , אירועי שיווק חוויתי , שיתופי פעולה והחלפת קישורים , מפת אתר